Astana | 28.03.-29.03.2011.

Almati | 30.03.-01.04.2011.

Made in Latvia ir uz eksporta veicināšanu un biznesa attīstību orientēta izstāde, kas no 2011.gada 30. marta līdz 1. aprīlim notiks Almati, Kazahstānā, starptautiskā izstāžu kompleksa “Atakent Expo” 9A paviljonā. Izstādei ir vairākas nozīmīgas priekšrocības, kas to padara unikālu:

- Nozīmīgs forums, jo izstādi apmeklēs gan liela daļa Kazahstānas nozīmīgāko uzņēmēju, gan valsts institūciju pārstāvji, palielinot arī vietējo uzņēmēju interesi.
- Efektīva auditorija, jo izmantojot partneru kontaktus Kazahstānā uz izstādi tiks ielūgtas ietekmīgākās nozaru lēmējpersonas.
- Sadarbības potenciāls, jo pasākums tapis pēc abu valstu uzņēmēju un valsts iestāžu iniciatīvas, un ir balstīts uz vēlmi attīstīt ekonomiskās attiecības.
- Nedalīta uzmanība, jo izstādē piedalīsies tikai dalībnieki no Latvijas (uzņēmēji, vadošo eksporta nozaru asociācijas, valsts institūcijas), padarot to viegli uztveramu apmeklētājiem.
- Zemākas izmaksas, jo centralizēta projekta realizācija ļauj ietaupīt uz vairākām izmaksu pozīcijām, turklāt iespējams saņemt LIAA līdzfinansējumu no ES fondu programmām.